Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
belizas.jpg

Sausio 19 dieną Belizo užsienio reikalų, užsienio prekybos ir imigracijos ministerijoje surengta ceremonija, kurios metu iškilmingai perduota Lietuvos Užsienio reikalų ministerijos skirta parama po stichinės nelaimės – uragano Lisa – atsigaunančiai šaliai.

Dvišaliai santykiai » Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »
Izraelis.jpg

Sausio 18 dieną Lietuvos diplomatijos vadovas Gabrielius Landsbergis Davose susitiko su Izraelio užsienio reikalų ministru Eli Cohenu ir aptarė dvišalį bendradarbiavimą bei tarptautines aktualijas.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
jk..jpg

Sausio 18 dieną Lietuvos Respublikos (LR) ambasadorių Jungtinėje Karalystėje (JK) Eitvydą Bajarūną priėmė JK parlamento bendruomenių rūmų pirmininkas Seras Lindsay Hoyle.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
signal-2023-01-18-114829_002.jpeg

Sausio 18 dieną pranešta apie naujus susitarimus dėl Lietuvos ir Taivano ekonominio bendradarbiavimo, įskaitant Lietuvos daiktų interneto prietaisų gamybos įmonės „Teltonika IoT Group“ sutartį su Taivano Pramonės technologijų tyrimų institutu (ITRI) dėl puslaidininkių lustų technologijų perdavimo, naujų investicijų, eksporto leidimų.

Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai » Naujienos »
DSC_2133.jpg

Sausio 16 dieną užsienio reikalų viceministras Egidijus Meilūnas ministerijoje susitiko su JAV senatoriumi, atstovaujančiu Montanos valstiją, Steve Daines.  Susitikimo metu buvo aptarti dvišaliai JAV ir Lietuvos santykiai, bendradarbiavimas saugumo, gynybos, energetinio saugumo klausimais, Rytų politikos ir Indijos-Ramiojo vandenyno regiono klausimai.

Dvišaliai santykiai » Naujienos »
324371951_1202221800716379_1054634256114966237_n.jpg

Sausio 13 dieną užsienio reikalų viceministras Egidijus Meilūnas Varšuvoje (Lenkija)  dalyvavo konsultacijose su Lenkijos užsienio reikalų viceministru Paweł Jabłoński ir Lenkijos Respublikos Prezidento kanceliarijos Tarptautinės politikos biuro vadovu Marcin Przydacz.

Dvišaliai santykiai »
image00080.jpg

Sausio 13 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis oficialaus vizito Korėjos Respublikoje metu susitiko su šalies užsienio reikalų ministru Park Jin. G. Landsbergis susitikime teigė, kad suskystintų gamtinių dujų terminalas laivas „Independence“ yra šalių bendrystės ir nepriklausomybės simbolis, nuo kurio prasidėjo spartus abiejų valstybių bendradarbiavimo augimas ekonomikoje, energetikoje, išmaniųjų technologijų srityse. Penktadienį Korėjos užsienio reikalų ministras taip pat informavo apie suteiktus eksporto leidimus paukštienai iš Lietuvos.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Naujienos »
Susitikimas su SK Group.jpg

Sausio 12 dieną oficialaus vizito Korėjos Respublikoje metu užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis teigia, kad, keičiantis geopolitinei realybei, svarbi ne tik politinė partnerystė, bet būtinas ir praktinis elementas – naujos rinkos, investicijos, ekonominis bendradarbiavimas su patikimais partneriais.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Naujienos »
Bahrain News Agency.jpg

Sausio 10 dieną Lietuvos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Ramūnas Davidonis įteikė skiriamuosius raštus Bahreino karaliaus Hamado bin Isa Al Khalifos pavedimu Bahreino sosto įpėdiniui ir Ministrui Pirmininkui Salmanui bin Hamad Al Khalifai. Iškilminga ceremonija vyko Al Sakhir rūmuose.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
image00021.jpg

Sausio 11 dieną oficialaus vizito Korėjos Respublikoje metu užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su „Samsung Display“ vykdomuoju viceprezidentu Cheollae Ron ir įmonės atstovais. Ministras G. Landsbergis pakvietė „Samsung Display“ atvykti į Lietuvą detaliau susipažinti su lazerių įmonėmis ir jų gaminama produkcija bei galimais vertės pasiūlymais bendradarbiavimui.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos »
DSC_1944.jpg

Sausio 10 dieną užsienio reikalų viceministras Egidijus Meilūnas susitiko su naujuoju Lietuvos garbės konsulu Indijoje, farmacijos įmonės „Divi's Laboratories“ vadovu dr. Kiran S. Divi.

Dvišaliai santykiai »
Pietu Koreja1.jpg

Sausio 11–13 dienomis užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis su darbo vizitu lankysis Korėjos Respublikoje, kur susitiks su šalies užsienio reikalų ministru Park Jin, prekybos ministru Dukheun Ahn, Nacionalinės Asamblėjos užsienio reikalų ir susivienijimo komiteto pirmininku Tae-ho Kim, Korėjos minties centrų atstovais. Taip pat numatyti susitikimai su „Samsung Display“, „SK Group“, „nSage“ įmonių vadovais. 

Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos »
20221221 240_.jpg

Šiandien, gruodžio 21 dieną, Vilniuje ant pastato sienos priešais Baltarusijos ambasadą viešai pristatyta neofreska, skirta Baltarusijos žmogaus teisių gynėjui, Nobelio taikos laureatui Alesiui Beliackiui ir kitiems Aliaksandro Lukašenkos režimo įkalintiems Baltarusijos politiniams kaliniams.

Dvišaliai santykiai » Kultūros renginiai » Naujienos »
DSC_0618.jpg

Gruodžio 21 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis priėmė Japonijos ambasadorių Lietuvoje Tetsu Ozaki ir perdavė Japonijos užsienio reikalų ministrui Yoshimasa Hayashi skirtą laišką, kuriuo pasidžiaugė ilgalaike Lietuvos ir Japonijos draugyste ir nauju proveržiu dvišaliuose santykiuose. Šiais metais, švęsdamos diplomatinių santykių šimtmetį, Lietuva ir Japonija paskelbė apie strateginę partnerystę.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Naujienos »
20221220_1.jpeg

Gruodžio 20 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su Ispanijos Pramonės, prekybos ir turizmo ministerijos valstybės sekretore prekybai Xiana Margarida Méndez Bértolo ir aptarė ekonominio bendradarbiavimo galimybes.

Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
Daugiau naujienų