Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Lietuvos užsienio reikalų ministerija skyrė 50 tūkst. eurų humanitarinę pagalbą žemės drebėjimą patyrusiam Taivanui. 

Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos »
001 Ministro susitikimas su Armėnijos Saugumo Tarybos Sekretoriumi.JPG

Balandžio 12 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su Armėnijos Saugumo Tarybos Sekretoriumi Armen Grigoryan. Susitikimo metu buvo aptartos Armėnijos vykdomos demokratinės reformos ir saugumo situacija Armėnijoje bei Pietų Kaukazo regione.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
Picture1.jpg

Balandžio 15 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiks su Nyderlandų užsienio reikalų ministre Hanke Bruins Slot, su darbo vizitu viešinčia Lietuvoje. Susitikimo metu ministrai aptars tolesnės paramos Ukrainai stiprinimo galimybes, NATO rytinio flango saugumo stiprinimo priemones, dvišalius Lietuvos ir Nyderlandų santykius.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
003 Ministras G. Landsbergis susitiko su Kroatijos URM.JPG

Balandžio 11 d. užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su Kroatijos užsienio ir Europos reikalų ministru Gordan Grlić Radman. Susitikimo metu buvo aptarta parama Ukrainai, saugumo ir gynybos klausimai, pasiruošimas liepos mėnesį Vašingtone vyksiančiam NATO viršūnių susitikimui bei Europos Sąjungos (ES) darbotvarkė.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Europos Sąjunga » NATO ir tarptautinis saugumas »
002 Viceministras S. Šatūnas susitiko su Norvegijos valstybės sekretore.JPG

Balandžio 4 dieną užsienio reikalų viceministras Simonas Šatūnas susitiko su Norvegijos valstybės sekretore Maria Varteressian. Susitikimo metu buvo aptarti saugumo ir gynybos klausimai, pasiruošimas liepos mėnesį Vašingtone vyksiančiam NATO viršūnių susitikimui, parama Ukrainai bei Europos Sąjungos (ES) darbotvarkė.

Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos » NATO ir tarptautinis saugumas »
Latvija3.jpg

Nuo 2018 m. teikiamu Baltų apdovanojimu kasmet įvertinami pasiekimai ir indėlis šiose srityse:  lietuvių literatūros vertimas į latvių kalbą arba latvių literatūros į lietuvių kalbą, lietuvių kalbos mokymas ir puoselėjimas Latvijoje arba latvių kalbos – Lietuvoje, Lietuvos arba Latvijos materialaus ir nematerialaus kultūros ir istorijos paveldo tyrimai, tiriamoji žurnalistika apie Lietuvos ir Latvijos istoriją, kultūrą bei turizmą. Baltų apdovanojimo taisyklės numato, kad jis gali būti teikiamas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.

Dvišaliai santykiai » Istorinė, kultūros diplomatija »
Viceministras E. Meilūnas su Australijos ambasadoriumi (2).JPG

Kovo 25 dieną užsienio reikalų viceministras Egidijus Meilūnas susitiko su Australijos Sandraugos ambasadoriumi Lietuvai Benjaminu Albertu Hayesu, atvykusiu įteikti skiriamųjų raštų Lietuvos Prezidentui Gitanui Nausėdai.

Situacija Ukrainoje » Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos »
E. Meilūnas sus JAV Kongreso nariu Jason Crow ir delegacija (4).JPG

Kovo 26 dieną užsienio reikalų viceministras Egidijus Meilūnas susitiko su JAV Kongreso Atstovų rūmų nario Jasono Crow vadovaujama delegacija.

Situacija Ukrainoje » Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos »
S. Šatūnas su Moldovos parlamento delegacija (4).JPG

Kovo 26 dieną užsienio reikalų ministerijoje lankėsi Moldovos parlamento narių ir ministerijų atstovų delegacija, atvykusi susipažinti su Lietuvos eurointegracijos patirtimi. Su svečiais susitikęs užsienio reikalų viceministras Simonas Šatūnas pasidžiaugė gerais Moldovos ir Lietuvos santykiais bei užtikrino, kad Lietuva ir toliau visokeriopai rems Moldovos integraciją į Europos Sąjungą (ES).

Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos »
1 @ Saudi Press Agency.jpg

Kovo 26 dieną Lietuvos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Ramūnas Davidonis įteikė skiriamuosius raštus Saudo Arabijos sosto įpėdiniui ir ministrui pirmininkui Jo Didenybei Princui Mohammedui bin Salman bin Abdulaziz Al Saudui.

Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos »
Viceministras E. Meilūnas su Burkina Faso ambasadoriumi (2).JPG

Kovo 25 dieną užsienio reikalų viceministras Egidijus Meilūnas Vilniuje susitiko su Burkina Faso  ambasadoriumi Lietuvai Toro Justin Ouoro, atvykusiu įteikti skiriamųjų raštų Lietuvos Prezidentui Gitanui Nausėdai. Berlyne reziduojantis diplomatas – trečiasis Lietuvai akredituotas Burkina Faso ambasadorius.

Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos »
VCM S. Šatūnas su Angolos ambasadoriumi (4).JPG

Kovo 25 dieną užsienio reikalų viceministras Simonas Šatūnas Vilniuje susitiko su Angolos  ambasadoriumi Lietuvai Manueliu Pedru Chavesu, atvykusiu įteikti skiriamųjų raštų Lietuvos Prezidentui Gitanui Nausėdai. Varšuvoje reziduojantis ambasadorius – šeštasis Lietuvai akredituotas Angolos ambasadorius.

Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos »
1.jpg

Pagrindinėje Prahos senamiesčio aikštėje atidengta atminimo lentelė, kuria pagerbtas ir įamžintas pirmosios LDK spausdintos knygos leidėjas Pranciškus Skorina.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
EU TM ir LT deelgacija 20240322.jpg

Kovo 21 d. Mozambiko sostinėje Maputu įvyko Lietuvos ir Mozambiko užsienio reikalų ministerijų atstovų politinės konsultacijos. 

Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos »
G. Landsbergis susitiko su Lenkijos vicepremjeru ir nacionalinės gynybos ministru W. Kosiniaku-Kamyszu (2).jpg

Kovo 20 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su Lenkijos vicepremjeru ir nacionalinės gynybos ministru Władysławu Kosiniaku-Kamyszu.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Europos Sąjunga »
Daugiau naujienų