Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +7 717 292 5850; In case of urgency (questions regarding visas are not considered urgent): +7 701 643 3283
Faksas +7 (7172) 925 853
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Nuo 2020 m. spalio 6 d. visiems užseniečiams, atvykstantiems į Kazachstaną, būtina pateikti neigiamo PGR testo rezultatą, gautą ne vėliau nei prieš 72 val. iki kelionės.

Konsulinės naujienos »
www urm didelis 2.jpg

2020 m. spalio 11 d. vyks Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai (I turas). Lietuvos Respublikos piliečiai kviečiami atvykti balsuoti į Lietuvos Respublikos ambasadą Nur Sultane.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Kazachstane »
01.jpg

2020 m. rugsėjo 25 d. sėkmingai užbaigtas pirmasis Lietuvos istorinės atminties išsaugojimo projekto Kazachstane etapas. Projekto tikslas – Lietuvos politinių kalinių, ištremtų į Kazachstano lagerius, paveldo atkūrimas bei išsaugojimas.

Istorinė, kultūros diplomatija »
www urm didelis 1.jpg

Pradedama balsuojančių užsienyje registracija 2020 m. spalio 11 d. vyksiantiems Lietuvos Respublikos Seimo rinkimams.

lt response covid19.png

Pasaulinei COVID-19 pandemijai besitęsiant, kviečiame susipažinti su Lietuvos pasiekimais suvaldant infekcijos protrūkio šalyje krizę ir esant poreikiui – naudotis ir dalintis parengtomis skaidrėmis (anglų k.)

93945_e476cf1157e615107c0c197ba1278c55.png

Kazachstano Respublikos Vyriausybės nutarimu iki lapkričio 1 d. stabdomas bevizis režimas užsienio šalių, numatytų imigrantų atvykimo ir buvimo Kazachstano Respublikoje bei jų išvykimo iš Kazachstano Respublikos taisyklėse, piliečiams. Į šį sąrašą patenka ir Lietuvos piliečiai.

Konsulinės naujienos »
VF.jpg

2019 m. lapkričio 13-15 dienomis Kazachstane (Nur Sultane ir Karagandoje) lankėsi Panevėžio meras R. M. Račkauskas, kurį lydėjo 14 asmenų Panevėžio regiono verslininkų delegacija.

GK.jpg
2019 m. lapkričio 11 d. Nur Sultane įvyko Lietuvos garbės konsulų Kazachstane suvažiavimas.
Baiterek.jpg
Leidinyje Astana Times publikuotas interviu su Lietuvos ambasadoriumi Kazachstane Gintautu Vasiuliu (anglų k).
Misija Sibiras Astanoje.jpg

Vakar vakare į Astaną atvyko Lietuvos delegacija, kurios misija - sutvarkyti paminklinius ženklus tautiečių laidojimo Kazachstane vietose. Rusijos ambasadai Lietuvoje atsisakius ‚Misija Sibiras‘ nariams išduoti vizas, projekto organizatoriai nutarė vykti į Kazachstaną ir aplankyti mūsų piliečių tremties ir laidojimo vietas Karagandos, Džezkazgano ir Balchašo rajonuose.

Lietuviai Kazachstane » Istorinė, kultūros diplomatija »
GK Almatoje.jpg

Vasario 7 d. Almatoje buvo atidarytas Lietuvos garbės konsulatas, kuriam vadovauja Garbės konsulas Almatbek Mykhanov. Tai jau aštuntasis Lietuvos garbės konsulatas Kazachstane.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas » Konsulinės naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
IMG-20180126-WA0055.jpg

Sausio 26 dieną Šymkente buvo atidarytas Lietuvos garbės konsulatas, kuriam vadovauja Garbės konsulas Mamadiyar Kadyrbekov. Tai jau septintas Lietuvos garbės konsulatas Kazachstane.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas » Konsulinės naujienos »
Juostelė.jpg

Rytų Kazachstano mieste Pavlodare lapkričio 24 dieną iškilmingai atidarytas Lietuvos garbės konsulatas. Šiame greitai augančiame 335 tūkstančių gyventojų pramoniniame mieste Lietuvos garbės konsule tapo Raihangul Satabajeva.

 

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonomika ir verslas »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata