Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +7 717 292 5850; In case of urgency (questions regarding visas are not considered urgent): +7 701 643 3283
Faksas +7 (7172) 925 853
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS

Kazachstane atidaryta AB "Lietuvos geležinkeliai" atstovybė

Sukurta 2015.09.15 / Atnaujinta 2015.09.15 13:22
  Kazachstane atidaryta AB "Lietuvos geležinkeliai" atstovybė

  2015 m. rugsėjo 14 d. Astanoje įvyko AB“ Lietuvos geležinkeliai“ atstovybės Kazachstane (Kazachstano geležinkelių administraciniame pastate) atidarymo ceremonija. 

  Susisiekimo viceministro ir AB „Lietuvos geležinkeliai“ valdybos pirmininko Sauliaus Girdausko bei bendrovės generalinio direktoriaus Stasio Dailydkos vadovaujama delegacija susitiko su Kazachstano geležinkelių prezidentu A. Maminu, KZ investicijų ir plėtros ministerijos ir Nacionalinės gerovės fondo „Samruk Kazyna“ vadovybe. Prezidentas A. Maminas delegacijai parodė išskirtinį dėmesį ir vakare pakartotinai susitiko su delegacijos vadovybe.

  Iki atstovybės atidarymo dar buvo susitikta su KZ finansų viceministre ir KZ-LT tarpvyriausybinės komisijos pirmininkė Natalija KORŽOVA, kuriame iš LT pusės dalyvavo viceministras Saulius Girdauskas, Klaipėdos jūrų uosto generalinis direktorius Arvydas Vaitkus ir ambasadorius Vytautas Naudužas. Susitikimo metu buvo aptarti leidimų vežėjams, PVM grąžinimo Generaliniam konsulatui Almatoje, „Saulės“ traukinio, kaip oficialaus EXPO2017 vežėjo ir kiti aktualūs klausimai.

  Vizito metu Stasiui Dailydkai ir ambasadoriui Vytautui Naudužui, už sėkmingą pastarųjų metų įdirbį, Kazachstano vežėjų sąjunga „Kazlogistics“ įteikė apdovanojimą už ypatingus nuopelnus. Ambasadoriui buvo įteiktas ir aukščiausias AB „Lietuvos geležinkeliai“ apdovanojimas.

  Naujienlaiškio prenumerata