Temos Žymėti visus

Rodyti nuo iki
Vėliausi skelbimai »
Atranka iš delegavimo rezervo į ESBO rinkimų stebėjimo misiją Ukrainoje Įkelta2019.06.18

Skelbiama trijų trumpalaikių stebėtojų atranka iš delegavimo rezervo į Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) planuojamą šių metų liepos 21 d. vyksiančių Ukrainos parlamento rinkimų stebėjimo misiją. Misijos trukmė – nuo liepos 16 d. iki liepos 24 d.

URM kviečia studentą(-ę) atlikti praktiką Jungtinių Tautų, Tarptautinių organizacijų ir Žmogaus teisių departamento Žmogaus teisių skyriuje Įkelta2019.06.12

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija siūlo atlikti praktiką aukštosios mokyklos studentui (-ei). Studentas (-ė) turi būti baigęs (-usi) ne mažiau kaip du bakalauro studijų programos kursus.

Atranka į Lietuvos Respublikos nuolatinės atstovybės Europos Sąjungoje sekretoriaus (-ės) pareigybę Įkelta2019.06.05

Darbuotojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos reikalavimus:

1. turėti aukštąjį koleginį arba aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą;

Atranka į pakaitinio valstybės tarnautojo pareigybę Saugos kontrolės skyriuje Įkelta2019.06.04

Skelbiama atranka į pakaitinio valstybės tarnautojo pareigybę Saugos kontrolės skyriuje (pareiginės algos koeficientas 7,7).

Atranka į laikinai negalinčio eiti LR URM Europos Sąjungos departamento COREPER I skyriaus atašė pareigų diplomato pareigas sudarant terminuotą diplomato tarnybos sutartį Įkelta2019.06.03

Skelbiama atranka į laikinai negalinčio eiti Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Europos Sąjungos departamento COREPER I  skyriaus atašė pareigų diplomato pareigas sudarant terminuotą diplomato tarnybos sutartį.

Kvietimas Lietuvos regioninės žiniasklaidos atstovams Įkelta2019.06.03

Šių metų birželio 19-21 dienomis Lietuvos užsienio reikalų ministerija, bendradarbiaudama su  Lietuvos nuolatinėmis atstovybėmis Europos Sąjungoje (ES) ir prie Šiaurės Atlanto Sutarties Organizacijos (NATO), planuoja surengti regioninės žiniasklaidos atstovų „gerosios patirties“ perėmimo vizitą į Briuselį, Belgiją.

Atranka iš delegavimo rezervo į ESBO rinkimų stebėjimo misiją Ukrainoje Įkelta2019.05.30

Skelbiama vieno ilgalaikio stebėtojo atranka iš delegavimo rezervo į Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) planuojamą šių metų liepos 21 d. vyksiančių Ukrainos išankstinių parlamento rinkimų stebėjimo misiją. Misijos trukmė – nuo birželio 16 d. iki liepos 31 d.

Atranka į pakaitinio valstybės tarnautojo pareigybę Administracinio departamento Pirkimų skyriuje Įkelta2019.05.29

Skelbiama atranka į pakaitinio valstybės tarnautojo pareigybę Administracinio departamento Pirkimų skyriuje (pareiginės algos koeficientas 10,5).

Atranka į pakaitinio valstybės tarnautojo pareigybę Administracinio departamento Turto ir investicijų skyriuje Įkelta2019.05.29

Skelbiama atranka į pakaitinio valstybės tarnautojo pareigybę Administracinio departamento Turto ir investicijų skyriuje  (pareiginės algos koeficientas 8,19).

Atranka į laikinai negalinčio eiti URM Užsienio lietuvių departamento Ryšių su bendruomenėmis ir informavimo skyriaus trečiojo sekretoriaus pareigų diplomato pareigas sudarant terminuotą diplomato tarnybos sutartį Įkelta2019.05.28

Skelbiama atranka į laikinai negalinčio eiti Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Užsienio lietuvių departamento Ryšių su bendruomenėmis ir informavimo skyriaus trečiojo sekretoriaus pareigų diplomato pareigas sudarant terminuotą diplomato tarnybos sutartį.

Atranka į laikinai negalinčio eiti URM Lotynų Amerikos, Afrikos, Azijos ir Okeanijos departamento Artimųjų Rytų ir Afrikos skyriaus trečiojo sekretoriaus pareigų diplomato pareigas sudarant terminuotą diplomato tarnybos sutartį Įkelta2019.05.21

Skelbiama atranka į laikinai negalinčio eiti Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Lotynų Amerikos, Afrikos, Azijos ir Okeanijos departamento Artimųjų Rytų ir Afrikos skyriaus trečiojo sekretoriaus pareigų diplomato pareigas sudarant terminuotą diplomato tarnybos sutartį.

 

Atranka iš delegavimo rezervo į ESBO rinkimų stebėjimo misiją Kazachstane Įkelta2019.05.16

Skelbiama dviejų trumpalaikių stebėtojų atranka iš delegavimo rezervo į Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) planuojamą šių metų birželio 9 d. vyksiančių Kazachstano išankstinių prezidento rinkimų stebėjimo misiją. Misijos trukmė – nuo birželio 5 d. iki birželio 12 d.

Atranka į Užsienio reikalų ministerijos Administracinio departamento Diplomatinio pašto ir transporto skyriaus viešojo administravimo specialisto pareigybę Įkelta2019.05.10

Skelbiama atranka į Administracinio departamento Diplomatinio pašto ir transporto skyriaus  viešojo administravimo specialisto pareigybę  (A2 lygis).

Pakartotina atranka užimti sekretoriaus (-ės) pareigybę Lietuvos Respublikos ambasadoje Prancūzijos Respublikoje Įkelta2019.05.09

Lietuvos Respublikos ambasada Prancūzijos Respublikoje skelbia pakartotiną atranką užimti sekretoriaus (-ės) pareigybę

Skelbiama atranka į Europos Sąjungos Bendrojo Teismo teisėjus Įkelta2019.05.09

Skelbiama papildoma kandidato į Europos Sąjungos Bendrojo Teismo teisėjus, kuriuos į pareigas siūlo Lietuvos Respublika, atranka. Europos Sąjungos Bendrojo Teismo teisėjai, kuriuos į pareigas siūlo Lietuvos Respublika, pagal Sutarties dėl Europos Sąjungos veikimo 254 straipsnį bus skiriami šešerių metų kadencijai nuo 2019 m. rugsėjo 1 d.

Kraunami skelbimai

Naujienlaiškio prenumerata