Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Susitikime su Norvegijos Parlamento vadove akcentuoti glaudūs dvišaliai ryšiai

Sukurta 2018.05.03 / Atnaujinta 2018.05.03 13:29
  Susitikime su Norvegijos Parlamento vadove akcentuoti glaudūs dvišaliai ryšiai

  Gegužės 2 dieną Lietuvos ambasadorių Norvegijoje Joną Paslauską priėmė šios šalies parlamento – Stortingo – pirmininkė Tone Wilhelmsen Trøen.

  Su mandagumo vizitu pas neseniai parlamento vadove tapusią T. Wilhelmsen Trøen apsilankęs ambasadorius perdavė jai Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio sveikinimo laišką ir padėkojo už ilgalaikę Stortingo paramą Lietuvai.

  Ambasadorius J. Paslauskas taip pat atkreipė dėmesį į pozityvią Lietuvos ir Norvegijos ekonominių ryšių dinamiką, svarų Norvegijos indėlį į Lietuvos saugumo užtikrinimą bei glaudžius lietuvių ir norvegų žmogiškuosius ryšius. Stortingo pirmininkė pažymėjo, kad santykiai su kaimyninėmis Šiaurės ir Baltijos šalimis yra labai glaudūs ir prioritetiniai. Ji taip pat pritarė būtinybei toliau stiprinti Lietuvos ir Norvegijos ryšius, įskaitant ir bendradarbiavimą tarp parlamentarų.

  Į antrąjį pagal svarbą postą Norvegijoje T. Wilhelmsen Trøen išrinkta 2018 metų kovo 15 dieną.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  _DSC9761.JPG

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 17 dieną pasveikino Norvegijos užsienio reikalų ministrę Ine Eriksen Søreide ir visus Norvegijos žmones šiandien mininčius Konstitucijos dieną. 

  Dvišaliai santykiai »
  Jazz Island 2.jpg

  Vasario 13 dieną Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga Lietuvos ambasada Norvegijoje surengė „a capella“ muzikos kolektyvo „Jazz Island“ koncertą Oslo koncertų rūmuose.

  Atstovybių naujienos »
  tomas_razmus-7251.JPG

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sausio 24 dieną susitikime su naujuoju Norvegijos ambasadoriumi Lietuvoje Karstenu Klepsviku aptarė Lietuvos ir Norvegijos dvišalius santykius bei bendradarbiavimo stiprinimą mūsų regiono saugumui svarbiais klausimais.

  Dvišaliai santykiai »
  tomas_razmus-1394.JPG

  Užsienio reikalų viceministras Neris Germanas sausio 16 dieną susitikime su naujuoju  Norvegijos ambasadoriumi Lietuvoje Karstenu Klepsviku aptarė Lietuvos ir Norvegijos dvišalius santykius bei bendradarbiavimo stiprinimą mūsų regionui svarbiais klausimais.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata