Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Sausio 13-ąją – tiesioginė transliacija iš Lietuvos ambasados Airijoje

Sukurta 2017.01.13 / Atnaujinta 2017.01.13 17:44

Sausio 13 dieną 21.30 val. per Delfi.TV iš Lietuvos ambasados Airijoje bus tiesiogiai transliuojama pokalbių laida „Sausio 13-oji. Iliuzijos ir realijos“, kurioje bus paliestos laisvės prasmės ir vizijos temos, nueitas laisvės kelias ir perspektyvos bei tai, kam laisvės naratyvas įpareigoja lietuvius, gyvenančius išeivijoje.

Pokalbių ciklą aktualiais Lietuvai ir diasporos lietuviams vertybių klausimais inicijuoja Airijos lietuvių organizacija „Lietuvių informacijos ir kultūros sklaidos bendrija Airijoje“ (LIKSBA) ir Airijos lietuvių internetinė televizija „Lt1.tv“. „Sausio 13-oji. Iliuzijos ir realijos“ – pirmoji tiesioginių pokalbių ciklo laida.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
airija.jpg

Kovo 17 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Airijos vicepremjerą, užsienio reikalų ir prekybos ministrą Simon Coveney su Šv. Patriko diena ir palinkėjo Airijai ir jos žmonėms sėkmės ir gerovės.

Dvišaliai santykiai »
tomas_razmus-1314.JPG

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius kovo 12 dieną susitikime su Airijos Parlamento Jungtinio Užsienio reikalų, prekybos ir gynybos komiteto pirmininku Brendanu Smithu aptarė aktualiausius dvišalius, Europos Sąjungos ir Rytų kaimynystės darbotvarkės klausimus.

Dvišaliai santykiai »
20180213_185458.jpg

Vasario 13 dieną didžiausiame Airijos universitete University College Dublin atidaryta Izraelio, Lietuvos, Japonijos ir Nyderlandų ambasadų surengta paroda „Daugiau negu pareiga. Diplomatai – Pasaulio Teisuoliai“ („Beyond Duty. Diplomats recognized as Righteous Among the Nations“).

Atstovybių naujienos »

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius vasario 11-13 dienomis su darbo vizitu lankysis Airijoje.

Dvišaliai santykiai »
1.jpg

Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje sausio 26-28 dienomis dalyvavo didžiausioje Airijos turizmo parodoje „Holiday World Show 2018“. Tai jau ketvirtas kartas, kai ambasada kartu su partneriais iš Lietuvos pristato Airijos gyventojams turizmo galimybes visoje Lietuvoje.

su svietimo ministru.jpg

Gruodžio pradžioje Airijos švietimo ministro Richard Bruton pristatytoje naujoje Airijos užsienio kalbų mokymo strategijoje 2017-2026 metams ir jos įgyvendinimo plane lietuvių kalba paskelbta viena iš 4 prioritetinių užsienio kalbų bendrojo lavinimo mokyklose.

Atstovybių naujienos »

Naujienlaiškio prenumerata